Baka tým

Milenec nebo přítel? - druhá část

27. června 2010 v 19:18 | Jashini |  Naruto kapitolovky
Takže přínáším vám novou část kapitolovky milenec nebo přítel... Předem se omlouvám za chyby
shounen-ai   hranice +12 :DPřemístil se přímo před Kakashiho byt. Zvedl ruku a chtěl zaklepat,ale těsně před dvěřmi se zastavil. Zapřemýšlel jestli je to opravdu nezbytné. V duchu se okřikl a opravdu zaklepal. Čekal a nic. Zabral za kliku a dveře se otevřely. Opatrně vešel dovnitř.
"Kakashi-sensei?" zavolal do ztemnělého bytu. Nikdo se neozýval. Zavřel dveře a vydal se z malé předsíňky hlouběji do bytu. Ten se skládal pouze ze dvou pokojů. Jakési kuchyňky spojené s něčím co vypadalo jako obývak. Druhý pokoj byl ložnice. Vešel do prvního z jmenovaných pokojů,ale Kakashi nikde nebyl. Odvážil se tedy do ložnice. Tam ho konečně našel. Rozvaleného na velké manželské posteli,klidně a nerušeně oddychoval. Přistoupil blíž. Kakashi opravdu spal. Bylo zajímavé konečně vidět jeho "něžnější" stránku. Nenapadlo ho pro to jiné vyjádření než to že je opravdu k nakousnutí. Zahnal myšlenky na tento výjev a pohlédl na jeho spící tvář.
"Spí i s maskou." pobaveně si pro sebe zašeptal. Vzápětí poznal jaká to byla chyba. Kakashi - zřejmě natolik zvyklý na to,že se ho občas někdo pokoušel zabít ve spánku - se prudce zvedl a než se Naruto nadál měl u krku jeho kunai. Samým leknutím couvl, zakopl o noční stolek a spadl na zem. Šedovlásek ho s vylekaným výrazem sledoval a v duchu děkoval bohu že si zapomněl sundat masku. Blonďáček se zvedal se země.
"Omlouvám se jestli jsem tě vylekal Kakashi-san." omluvil se Naruto, teď už se usmívajícímu Kakashimu.
"Co tu děláš Naruto?" zeptal se šedovlásek,zvedl z postele a přistoupil blíž k blonďáčkovi.
"Víš jak to vypadalo" zeptal se Kakashi a potutelným úsměvem schovaným za svou maskou.
"J-jak by to m-mělo vypadat?" zakoktával se blonďáček. Konečně mu to došlo. Vyděšeně odskočil.
"To ne-nebylo tak jak to vy-vypadalo o-opravdu. J-já tě j-jen hledal." vykoktal konečně. Kakashi se nad jeho reakcí báječně bavil. Chtěl ho ještě trochu poškádlit.
"Vážně? No nevím...To jak ses tu nakláněl nad mojí postelí." pokračoval naprosto klidným hlasem,
"Každopádně jsi mě vyrušil z mého snu. Víš jaký Iruku vždy čeká trest,když mě vzbudí?"
Přitáhl si Naruta k sobě a něžně mu skousl ouško.
"Jaký trest" zeptal se Naruto a snažil se nevnímat co Kakashi dělá.
"Hádej" usmál se pro sebe. Stáhl mu čelenku do očí,aby nic neviděl,odtáhl si masku od úst a jeho rty se střetly s těmi Narutovými. Když se od něj odtáhl,blonďáček chvilku nehybně stál a na trářích se rozprostívala červeň. Pak udělal náhlý krok ke Kakashimu a políbil ho. Šedovlásek se okamžitě zapojil. Drtil svými rty ty Narutovy a jazykem mu pronikl dovnitř. Prozkoumával každý kout blonďáčkových úst. Povalil ho na postel a odtáhl se. Měl strach aby mu tenhle blonďatý ďáblík zase neutekl. Udělal přesně to co Kakashi neočekával. Přitáhl si ho k sobě a sundal mu tričko. Jazykem mu přejel po krku až šedovláskovi naskočila husí kůže. Byl by pokračoval i níž, kdyby se z vedlejší místnosti neozvaly kroky a pak následné zavolání. Kakashi si nervozitou skousl ret. Iruka se vrátil. Kdyby ho tu teď načapal s tímhle rozvášněným blonďáčkem,zničil by víc než jen svůj vztah. I Naruto postřehl,že se něco děje. Bleskurychle se zvedl z postele a než si Kakashi stačil uvědomit co se vlastně stalo,zmizel. Přemístil se přímo k sobě do bytu. Rozvalil se na posteli a v hlavě si přehrával celou scénu s Kakashim.
"Podvedl jsi svou lásku,podvedl si Sasukeho" posmíval se mu pištivý škodolibý hlásek v hlavě.
"To vím i bez tebe" zamumlal,zvedl se a zamířil do koupelny. Vyslékl se, pustil si teplou voudu a zalezl pod sprchu. Nechal si dopadat horkou vodu a blonďaté vlasy. Měl pocit že voda z něj smývá všechny Kakashiho dotyky a polibky. Když usínal,zatoužil vedle sebe mít Sasukeho. Obyčejně tu byl a něžně ho hřál vlastním tělěm,jenže on sám mu řekl ať ho nesleduje. Ráno už nachystaný vyrazil k Tsunade. Když vrazil do kanceláře čekal ho pořádný šok. Snad všichni jeho nejbližší byli nacpaní v malé kanceláři. Nechápavě na všechny koukal dokud k němu nepřišla Tsunade.
"Naruto budeš přístím hokage." sdělila mu bez jakéholiv výrazu.
"Cože?!" vytřeštil na ni oči.
"Nebo o to už snad nestojíš?" zeptala se v očích jí tančily veselé jisřičky
"No jasně že stojím Tsunade-baachan" radostně zavýskl samou radostí ji obejmul. To ji asi dost vykolejilo,protože se začervenela a sotva slyšitelně se sebe vykoktala:
" Je tu někdo kdo by ti rád poblahopřál osobně." řekla a ukázala na osobu ,která se nedbale opírala o hokageho stůl a uličnicky se usmívala.

--------------

Kdo si myslíte že to bude?? Já to vím :D ( bodejď by ne když to mám už celý namyšlený :D jen to napsat a správně formulovat :D)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kamaru Kamaru | Web | 29. června 2010 v 12:38 | Reagovat

Prej hranice 12+ xD taky dobrý .. :D
Jinak pěkně napsaný .. :D

2 Jashini Jashini | 29. června 2010 v 13:49 | Reagovat

:D arigato gozai masu

3 Wichiten Uzumaki Wichiten Uzumaki | 29. června 2010 v 15:26 | Reagovat

že bo minato xDDD ne promin zase sem se nechala unést možná to bude Sasu nie? nebo snad náš malej záletník kakshi? ne kdo??? xD

4 May Darrellová May Darrellová | Web | 29. června 2010 v 18:06 | Reagovat

Jééé, to je opravdu skvělá povídka... moc se těším na další díleček -______*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.