Baka tým

Patříš mi...

7. září 2010 v 22:08 | Jashini |  Povídky-Jednorázovky Naruto
Ehmm takže tady máte novou povídku. Upozorňuju,že jsem se nechala trošku unést a občas je to trošku násilný. A gomen za chyby a překlepy.

  Upozornění : Yaoi 15+ Násilí."Hni se" zakřičel muž v otrhaném oblečení a ozval se zvuk svičení biče. Malý blonďatý klučina před ním si zakryl rukama hlavu a v napjatém očekávání vyčkával bolest. Nic se ale nestalo. Místo toho ho popadl za vlasy na zátylku,švihl s ním do prachu a uštedřil mu kopanec do břicha. Blonďáček se schoulil do klubíčka a po špinavé tváři mu stékaly slzy.
"Špína jako ty patří jedině na zem a tam taky zůstane!" škodolibě se ušklíbl a než odešel plivl na něj. Blonďáček nechápal proč se k němu tak chová. Nechápal čím si zasloužil opovržení a nenávist svého nevlastního otce Kakuza. Jeho matka si ho vzala hlavně proto, aby měl Naruto něco jako tátu a ona se dostala z dluhů,které po smrti Narutova otce,Minatovi,zbyly. Jenže Kakuzu svého nevlastního syna nenáviděl. Ba co víc on dokonce jeho matku Kushinu donutil k sebevraždě. Nikdy ji neviděl jako svou ženu,jen jako služku a žebračku,kterou on dobrotivý muž spasil z tohoto světa. A tak Naruto zůstal Kakuzovi na krku a on se k němu choval jen jako ke špíně,kterou je třeba zlikvidovat.

Čas pomalu plynul a přiblížil se den,kterého se blonďáček tolik obával. Den jeho 18 narozenin. Každý jiný chlapec by se těšil na vstup do dospělosti ale pro něj to znamenalo,prodej do otroctví. Nic víc a nic míň. Den kdy opustí hrob své matky a rodný dům. V ten den ho Kakuzu odvedl na trh a vystavil jako nějaký kus nábytku nebo masa. Dlouho si ho nikdo nevšímal a Kakuzu už začínal být nervózní.
" Modli se ať tě někdo koupí jinak..." zasyčel a pohrozil mu pěstí.Blonďáček sklopil hlavu a v ten okamžik před nimi stál urostlý a vysoký bratr místního knížete. Chytl Naruta za bradu,aby mu viděl do obličeje a nebeské oči se na chvíly střetly s těmi temnými.
"Kolik za něj chceš?" zeptal se s opovržením v očích a arogancí v hlase.
"10 tisíc můj pane." zamumlal Kakuzu podlézavě.
"Dám ti jeden jediný tisíc a opomenu to týraní." zavrčel,hodil mu měšec,podepřel zesláblého chlapce a vysadil si ho před sebe na koně. Pobídl oře a spěšně vyrazil k hradu,jakoby měl strach,že může Naruto každou chvíli zemřít.

Když dorazili, Naruto nevěděl kam se má koukat dřív. Hrad ho natolik uchvátil, že chvílemi zapomínal na vše kolem sebe.
"Budeš mít dostatek času si to tu prohléhnout." pošeptal mu pro něj neznámý kupec,když ho sundával z koně. Na slabý okamžik zakolísal. Jeho nohy odmítaly plnit svou povinnost a on témeř upadl. Zachytily ho ale dvě svalnaté ruce.
"Další Sasuke?" zeptal se ten jemuž ruce patřily,
"Nemáš jich snad už dost na svou zajímavou "zábavu" ?" ucechtl se a mírně nadzvedl obočí.
"Tenhle něco vydrží." ujistil ho jmenovaný a blonďáčka si od něj převzal.
"No,když myslíš. Doufám tedy že mi ho občas půjčíš." zasmál se a zakryl si hlavu před Sasukeho hraným útokem.
"Zapoměň Itachi. Ten je jen můj. Ale můžeš si vzít Saie jestli chceš. Vlastně si můžeš vzít všechny. S ním už žádného jiného potřebovat nebudu" usmál se na bratra.
"Jsi si jím nějak moc jistý." zapochyboval starší z bratrů.
"Vidím že ti to nakonec budu muset ukázat." otráveně vzdych a jediným pohybem dýky rozpáral Narutovi chabou a už tak potrhanou košili. Blonďáček byl natolik vysláblý,že se ani nezmohl na odpor. Proč taky,když je teď onen neznámý Sasuke jeho pánem. Nechal proto staršího aby se podíval na tělo,které tolik nenáviděl,na každou zjizvenou část svého ubohého a zbídačeného těla.
"Snášel to od 4 let, několikrát byl na pokraji smrti a přesto to vydržel. Nemyslíš že jsem oproti jeho nevlastnímu otci uplně neškodný?" šovinisticky se zasmál a vyměnil Narutovu košili za svůj kabátec.
"Myslím,že ti už věřím bratře. Jen to nepřežeň. Tento chlapec trpěl už více než dost." potvrdil a zárověň přidal varování. Více už Naruto z rozhovoru neslyšel. Obklopila ho temnota a on omdlel vyčerpáním.


Probudil se v nádherném pokoji,v posleli s nebesy a zvědavě se rozkoukával kolem. Pokusil se vstát ,ale nohy ho pořád odmítaly poslouchat. Zkusil to ještě několikrát,dokud nezaslech kroky za dveřmi. Bleskurychle si opět lehl a přikryl se. Do pokoje vstoupil Sasuke s podnosem jídla a když postřehl zvědavý pohled zpod přikrývek nahlas se zasmál.
"Koukám že Šípková Růženka už procitla." zasmál a přisedl si na postel.
"Tumáš." podal mu tác s jídlem. Blonďáček se chopil lžíce a pokusil si nabrat trochu ovesné kaše s ovocem,ale témeř se netrefil do úst.
"Nakrmím tě" rozhodl Sasuke,když viděl jeho marné počínání.
"A-ale Sasuke-sama..." pokusil se o protest chraplavým hlasem a vzápětí zmlk,když si uvědomil,že zaprotestoval proti svému pánovi. Místo,aby ho černovlásek potrestal pobaveně nadzvedl jedno obočí.
"Odkud víš jak se jmenuji?" zeptal se.
"M-moc se omlouvám,já,já nechtěl poslouchat ale zaslechl jsem jak vám tak říká váš bratr,pokud se tedy nemýlím."
"Baka Itachi..." zasmál se a pokračoval "..a já doufal že se ti představím sám. No nevadí. Ale prosím neříkej mi Sasuke-sama. Jsem prostě Sasuke. A zkus to s tykáním. Nikdo mi tu nevyká. A tvé jméno je?" zeptal se ho.
Naruto nebyl témeř schopný mluvit. Zdálo se mu to nebo ho právě Sasuke poprosil? Uvědomil si že nechal zatím otázku nezodpovězenou.
"Naruto Uzumaki" poddaně zašeptal a začervenal se.
"Jsi rozkošný Usuratonkachi." zasmál se pocuchal mu vlasy.
"U-usoratonkachi?" zeptal se Naruto nechápavě. Dostal přezdívku jako nějaké zvířatko v Sasukeho moci?
"Vadí ti to?" zeptal se černovlásek.
"Ne...Sasuke." schválně se opozdil s jeho jménem jako by se ho bál říct nahlas.
"Tak je to správné." usmál se na něj a nabral na lžíci kaši.
"Otevři pusu."
"Nemusíš mě krmit Sasuke" zašeptal vystrašeně.
"Nemusím,ale chci" osvětlil mu a strčil mu lžíci do pusy.
Krmil ho dokud nebyl talíř prázdný a Naruto plný. Při poslední lžíci blonďáčkovi ulpěl kousek jablka na tváři. Pokusil se ho setřít,ale černovlásek ho zadržel.
"Já sám" usmál přiblížil se k němu obličejema kousek jablka slízl špičkou jazyka. Pobavěně sledoval Naruta jak rudne jako rajské jablíčko.
"Miluji jablka..." řekl jakoby jen tak a pak dodal "zvlášť ta červená" s narážkou na Narutův obličej.
Přiblížil se ještě blíž a nečekaně ho políbil. Hladově drancoval blonďáčkova ústa a pohrával si s jeho jazykem.
"Poddej se mi..." zašeptal mezi vásnivými polibky,svrhl tác na zem,až se nádobí roztříštilo a zbytky jídla se rozkutálely po podlaze. Sundal si opasek a svázal Narutovi ruce. Rozthl mu noční košily a kochal se jeho tělěm. Po umytí mu připadalo bloďáčkovo tělo ještě nádhernější než předtím. Představil si ho zakrváceného a ta představa ho zaujala natolik,že popadl ze země jeden ze střepů a udělal na Narutově tělě obrovský a hluboký šrám. Rána zařala okamžitě krvácet a světlovláskovi vyhrkly slzy. Avšak Sasuke každou kapku krve slízal,jakoby se bál,že jediná kapka mimo a Naruto nepřežije.
"N-ne...prosím Sasuke přestaň" snažil se o odpor,ale moc dobře věděl že ho to vzrušuje stejně jako Sasukeho.Jen velice nerad si připuštěl že je stejný jako on.
"Vím že se ti to líbí Usoratonkachi tak proč se tomu prostě nepoddáš." řekl jen a pokračoval ve své činnosti. Teď už Naruto chápal o čem se včera bavil s Itachim. Rozhodl se nereagovat na Sasukeho pohyby a ignoroval bolest ,když do něj černovlásek surově vnikl.

Po tom co Sasuke odešel se světlovlásek scholil do kubíčka. Jediný důkaz toho že s Uchihou něco dělal byla krev na prostěradle,jejich sperma a šrám na jeho těle a duši. Ticho pokoje teď rušily jen hodiny na zdi a Narutovi přerušované vzlyky.

Od doby kdy ho Sasuke koupil uběhl už měsíc a Naruto si pomalu začínal zvykat na černovláskovu "zálibu". Ovšem nikdy nereagoval na jeho slova,pohyby a polibky. Jen stěží vždy zadržoval vzrušení a steny. I přesto to,cos ním Sasuke dělal ho nedokázal nenávidět. Spíše ho měl den ode dne radši za jeho ochotu,lásku a milosrdenctví. Pokaždém milostném aktu se rozbřečel a černovlásek se mu pořád dokola omlouval a utěšoval ho. Blonďáček ani nepostřehl kdy se jeho city přehoupli na zamilovanost. Prostě to jednoho dne přišlo a Naruto s tím nedokázal nic udělat. Ten zatracený Uchiha ho přitahoval a tak prostě vyšel svým citům vstříc.

Když Sasuke přišel zase,tentokrát ho Naruto toužil překvapit. Svlékl se,lehl si provokativně před Sasukeho a pohrával si se zdobenou dýkou,kterou mu tmavovlásek daroval.
"Změnil jsi názor?" zeptal černovlásek udiveně.
"Lidé se mění. Dospívají a stárnou." odpověděl mu záhadně,zvedl se a,šel k němu a přitiskl se na něj.
"Chvěješ se Usuratonkachi." zasmál se Sasuke tiše a přejel mu prstem po šíji.
"Opravdu tak toužíš po mém zjizveném těle?" opáčil mu blonďáček tiše.
"Baka...Jsi nádherný..." pošeptal mu a zbytek slov zanikl v polibku,který mu Naruto věnoval. Konečně mohl dokázat že mu Sasuke není lhostejný. Povalil ho na postel a nechal se líbat na krku a pokaždé když ho černovlásek ne zrovna něžně kousl přeběhl mu mráz po zádech za kterým následovala vlna vzrušení. Přejíždel Sasukemu dýkou po zádech a vytvářel tak stružky krve. Tmavovlásek ho surově popadl za ruce, odepl si od pasu želízka a Naruta připutal k rámu postele a brutáně si ho vzal. Při jeho "hře" se nehrálo na něžnosti a polibky. Šlo tu pouze o násilí a sex. O nic víc ani míň. Miloval,když Naruto trpěl a zavíral oči slastí. Zamiloval si jeho slzy a nářek.

Sasuke se svalil vedle něj a zhluboka oddychoval. Zničehonic jeho dech ustal a ruka,která ho hladila,znehybněla. Pohlédl na jeho bezvědomou tvář a uvědomil kolik krve je všude kolem.
"Sasuke,vzbuď se!" zakřičel a zatřásl s ním,ale nic se nestalo. Věděl co se stalo a věděl ,že musí co nejrychleji najít Itachiho. Hodil na sebe nějaké oblečení,které mu Sasuke donesl pro případ,že by chtěl projít po hradě a poprvé vyšel ze svého pokoje. Rozběhl se chodbou a narazil do růžovovlasé dívky.
"Kde je Itachi-san?" zeptal se jí a postřehl že má v hlase náznak zoufalství. Každá další minuta navíc byla pro Sasuke nebezpečná.
"Ve své komnatě." odpověděla mu a navedla ho přímo k Itachiho komnatě. Zaklepala a vzdálila se.
"Nejdeš se mnou?" nechápal Naruto.
"Mám zakázano přibližovat se k Itachi-sama a jeho bratru." odpověděla mu a odešla. Blonďáček nečekal na povolení vstoupit a vřítil se dovnitř.
"Itachi-san musíš jít se mnou!" témeř na něj zakřičel a nedbal toho že Itachi leží v posteli nahý a vedle něj ležel jeho přítel Deidara.
"Co se děje Naruto?" zeptal se ho znepokojeně
"Sasuke ztratil moc krve a omdlel." zašeptal zlomeně a po tváři mu stekla slza.
"Já mu říkal ať to nepřehání." otráveně odfrkl a začal se oblékat.

Když se Sasuke probral ležel ve své posteli a nad ním se sklánělo nebe bez mraků a černým sluncem uprosřed. Zamrkal teď už to nebylo nebe,ale dvě modré oči plné starostí a strachu.
"Probral ses." zašeptal a políbil ho na čelo.
"To je dost bláhový bratře." otráveně si oddychl Itachi,ale v jeho hlase byla slyšet úleva.
"Co se stalo?" nechápavě se Sasuke zadíval na oba dva.
"Přehnali jste to" odmlčel se starší černovlásek, "a ty jsi za to zaplatil" dopověděl a Narutovy oči se začaly plnit slzami.
"To já. Já jsem ti pořezal záda a já za to můžu." popotáhl mezi vzlyky.
"Nebreč Usuratonkachi. A mě se to LÍBILO,jasné? Chtěl jsem to." zdůraznil mu a pohladil ho po ubrečené tváři.
"Já se z tebe zblázním Sasuke." zamrmlal Itachi a odešel.


Zavázal mu oči a vedl ho temnou chodbou níž a níž do podzemí. Občas zakopl o špatně zasazenou dlažbu ,ale černovlásek ho vždy zachytil a vedl dál.
"Kdy už tam budeme Sasuke" zvědavě se zeptal blonďáček a ve snaze nezakopnot o další dlaždici se svalil na černovláska.
"Brzy." odpověděl mu už poněkolikáté. Najednou se zastavili,Sasuke otevřel dveře a vedl blonďáčka přímo proti zvlástně dělanému na,kterém byli přidělány okovy. Položil ho na něj , spoutal mu ruce nad hlavou a sundal mu pásku z očí. Kdesi v rohu zachrastil řetěz a Sasuke sebou polekaně trhl.
"Nemáš tu co dělat. Itachi bude rozčilený až se to dozví." řekl jí a ze stínu místnosti vystoupila růžovlasá dívka.
"Neříkal ti snad,Sakuro,že se ke mně nemáš přibližovat?" zeptal se jí chladným hlasem.
"Ale Sasuke-kun..."pokusila se o odpor,ale stačil jeden jediný pohled a dívka vyběhla s pláčem ze dveří.

"Co chceš dělat Sasuke?" zvědavě se blonďáček zeptal a když viděl jeho výraz vše mu okamžitě došlo.
"Nebudu s tebou spát. Posledně to dopadlo až moc špatně."
"Nejde o sex. Řekni,kdybych ti chtěl něco vyrýt na tělo budeš se moc bránit?" zeptal se napůl žertem blonďáčka.
"Vydržel jsem toho víc než si myslíš. Něco takového pro mě není ojedinělé. A už když se ptáš co to bude?"
"Budeš pod vlivem drogy." řekl mu,políbil ho a zárověň ho tak donutil cosi spolknout. Chtěl mu vynadat ale jeho víčka najednou ztěžkla a on se propadl do mučivé temnoty.


Otevřel oči a ležel opět ve své posteli.
"Hloupé sny" potichu zanadával a pokusil se zvednout. Najednou ucítil bolest na prsou. Nadzvedl se a s bolestivím sykáním zvedl peřinu. Přes celou délku prsou se mu táhla velká písmena tvořící pouze malou větu.
"Nechceš vědět co tam je?" pobaveně se zeptal Sasuke,kterého si až doteď nevšimnoul.
"A chci to vědět?" usmál se na něj,vstal a přešel k zrcadlu.
"Patříš mi." pošeptal a konečky prstů přejel těch pár písmenek,které byli částečně doznáním a částečně z něj činili Sasukeho majetek. Nechtěně přitom porušil nezahojenou kůži a začal krvácet.
"Pojď blíž." řekl tmavovláskovi a sundal mu košili. Namočil prsty do vlastní krve a psal na Sasukeho sněhobílou kůži.
"Tímto je to stvrzené krví." zavtipkoval černovlásek ,pohladil ho po tváři a blonďáček slastně přivřel oči.
"Jsi opravdu v mé moci."
"Krev nikdy nelže" odpověděl mu a nechal se pohladit po důkazu jenž mu Sasuke nadosmrti zanechal.


----------


Mimochodem kdo ten konec nepochopil,tak je to tak že mu tam krví Naruto napsal "Jsem v tvé moci".
(Píšu to sem kvůli vrchnímu nechápavci Ellyn :D)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ellyn Ellyn | 7. září 2010 v 22:10 | Reagovat

Konešně :) Já uš myslela že to sem nedáš Jashinistko XD

2 Akemi tvoje SBénko Akemi tvoje SBénko | E-mail | Web | 8. září 2010 v 6:56 | Reagovat

Sice na takové povídky nejsem,ale tahle je moc hezká.

3 Lucinka Naomi Deidarinka-chan *LoVe SB* Lucinka Naomi Deidarinka-chan *LoVe SB* | Web | 8. září 2010 v 7:25 | Reagovat

ta byla SUGOII xD

4 Jashini Jashini | 8. září 2010 v 15:45 | Reagovat

děkují :)

5 Shizuka Yoru Shizuka Yoru | Web | 10. září 2010 v 19:40 | Reagovat

krásná povídka :-)

6 anime0world anime0world | Web | 18. září 2010 v 15:06 | Reagovat

Aaaaaaa.... to bylo tak brutální a zvrácené a dokonalé! *_* Aaaach prostě nádhera ^^ (Ten Kakuzo na začátku mě dostal xD)

7 Jashini Jashini | Web | 18. září 2010 v 23:24 | Reagovat

Díky :D

8 Arya - chan Arya - chan | Web | 10. října 2010 v 19:48 | Reagovat

och nieco krvave a brutalne... moj ideal :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.